Хотел Банско Spa Holiday


 

Локација: Хотелот е лоциран на само 10 минути  од центарот на Банско и 1км од и ски лифтот.

Сместување: Хотелот располага со 87 двокреветни соби, 6 фамилијарни соби, како и 5 апартмани. Сите соби се опремени  со француски лежај или две стандардни легла, клима, софа на развлекување, кабловска ТВ, телефон, интернет, греење, мини-бар, сеф, бањарки, фен, бања.

Содржини: Рецепција 24/7, ресторан, таверна во етно стил, 2 бара, затворен базен, Велнес & СПА центар, теретана/фитнес , сауна , парна бања , третмани и масажи (со доплата), изнајмување на велосипеди или автомобил, паркинг, 24 часовна услуга во соба, детско катче,  интернет, лифт.

 

Top