logo
This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctornisi elit consequat
Последни новости
+387648592568
info@anatours.com.mk

СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

ХУРГАДА – ALF LEILA WA LEILA 4*

ХУРГАДА – ALF LEILA WA LEILA 4*

454евра по лице

☀️ХУРГАДА – ЦРВЕНО МОРЕ – ЛЕТО 2019☀️

🏖ALF LEILA WA LEILA 4*🏖

⚠️ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ од 454 Евра за резервации до 31.05.2019 година⚠️

 

Директен ЧАРТЕР лет Скопје-Хургада-Скопје🛩
Хотел со 4****
ALL INCLUSIVE 🍹🍸☕️🍩🍮🧁🍨🥗🍜
7 дена/ 6 ноќи
Организиран трансфер🚌
Организација на аранжманот🔛

🌟Резервирајте го вашето место на време по промотивни цени🌟

Дополнителни информации и резервации:
☎️047/203-580
📩info@anatours.com.mk

7 дена / 6 ноќи
 • Вклучено
  ХУРГАДА – ALF LEILA WA LEILA 4*
  Превоз
  Организација и водство на патувањето
 • Не е вклучено
  Вечера
  Појадок
  Факултативните излети и посети
  Патувачко осигурување
  Туристичка такса
  TV
  Клима
  Водич
  Паркинг
1

TOUR LOCATION

НАПИШИ КОМЕНТАР

Accomodation
Destination
Meals
Overall
Transport
Value For Money

You don't have permission to register