logo
This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctornisi elit consequat
Последни новости
+387648592568
info@anatours.com.mk

СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

SEA GULL RESORT 4*

SEA GULL RESORT 4*

355евра по лице

☀️ХУРГАДА – ЦРВЕНО МОРЕ – ЛЕТО 2019☀️

🏖SEA GULL RESORT 4*🏖

⚠️ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ ОД 355 Е за резервации до 15.05.2019 година⚠️

Директен ЧАРТЕР лет Скопје-Хургада-Скопје🛩
Хотел со 4****
ALL INCLUSIVE 🍹🍸☕️🍩🍮🧁🍨🥗🍜
7 дена/ 6 ноќи
Сопствена песочна плажа🏖
Организиран трансфер🚌
Организација на аранжманот🔛

🌟Бидете дел од моментите кои се паметат и прераскажуваат🌟

Дополнителни информации:
☎️047/203-580
📩info@anatours.com.mk

7 дена / 6 ноќи
 • Вклучено
  SEA GULL RESORT 4*
  Превоз
  Појадок
  Организација и водство на патувањето
  Патувачко осигурување
  TV
  Клима
  Паркинг
 • Не е вклучено
  Вечера
  Факултативните излети и посети
  Туристичка такса
  Водич
1

TOUR LOCATION

НАПИШИ КОМЕНТАР

Accomodation
Destination
Meals
Overall
Transport
Value For Money

You don't have permission to register