logo
This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctornisi elit consequat
Последни новости
+387648592568
info@anatours.com.mk

СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Крстарења

  За време на Велигденско – Првомајските празници дозволете си едно незаборавно доживување – КРСТАРЕЊЕ ПО ЕГЕЈОТ АТИНА-МИКОНОС-КУШАДАСИ-ПАТМОС-РОДОС-КРИТ-САНТОРИНИ – МЕТЕОРИ Поаѓање од Скопје – Битола 27 Април – пакет аранжман, автобус+брод Програма на патување: Ден 1. 28.04.19  НЕДЕЛА   БИТОЛА – АТИНА Состанок на групата пред деловните простории на агенцијата во 19.30 часот. Заминување Атина во 20.00 часот. Патување со попатни одмори до Атина и Пиреја. Ден 2. 29.04.2019 ПОНЕДЕЛНИК   ПИРЕЈА – МИКОНОС По пристигнувањето на пристаништето Пиреја, влегување во бродот CELESTYAL OLYMPIA. После сместувањето во бродските кабини, слободно време за запознавање со условите кои…
Крстарење со брод долж прекрасното далмациско крајбрежје и островите на патот
2 Days
5+
Крстарење по програмата, сместување во избраната категорија на кабини, проширен полн пансион (појадок, ручек, вечера, ужина), Капетанска вечера, сите забавни програми и анимации, претстави во театар, влез во казино и дискотека, спортски активности, употреба на фитнес центарот и опрема, користење на базен, џакузи, лежалки....
13 Days
12+
You don't have permission to register