logo
This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctornisi elit consequat
Последни новости
+387648592568
info@anatours.com.mk

СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Саеми

Имаме задоволство да Ве информираме дека oрганизираме посета  на Меѓународниот Саем за ПЕКАРСТВО, производи  и  технологија, опрема и машини за производство,  кој се одржува во Истанбул од 12.04.2018 до 15.04.2018 12-ти МЕЃУНАРОДЕН  САЕМ ЗА ПЕКАРСТВО ПАТИСЕРСКИ МАШИНИ, СЛАДОЛЕД , ЧОКОЛАДИ И ТЕХНОЛОГИИ   5  дена со автобус 1 Ден               БИТОЛА – ИСТАНБУЛ 12.04.2018      Состанок на групата пред спортската сала во 19.00 часот. Поаѓање за Истанбул. Патување со попатни одмори преку Меџитлија, Солун, Кавала, Александропули. 2 Ден               ИСТАНБУЛ 13.04.2018      Пристигнување во Истанбул. Факултативно панорамско разгледување на градот со автобус и локален…
54 МЕЃУНАРОДЕН САЕМ ЗА АВТОМОБИЛИ И МОТОЦИКЛИ ВО БЕЛГРАД Меѓународниот саем за автомобили е една од најугледните и настари регионални случувања во автомобилската индустрија и се одржува од 22 до 31 Март Ден 1. БИТОЛА – ПРИЛЕП – ВЕЛЕС – СКОПЈЕ – БЕЛГРАД  22.03.2019 Состанок на групата  пред деловните простории на агенцијата во 21.30. Заминување кон Белград во 22.00 часот. Патување преку Прилеп, Велес, Скопје кон граничниот премин Табановце. Продолжување кон Белград. Ноќно патување со попатни одмори. Ден 2.  БЕЛГРАД  23.03.2019 Пристигнување во Белград во предпладневните часови. Посета на саемот од 10:00 до…
You don't have permission to register