logo
This is Photoshop's version of Lorem Ipsum. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctornisi elit consequat
Последни новости
+387648592568
info@anatours.com.mk

СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Шопинг Тури

ШОПИНГ ВО  С О Л У Н  СО ПОСЕТА НА КОСМОС, ЏАМБО и IKEA   Поаѓање  СЕКОЈА САБОТА Програма: Состанок на групата пред деловните простории на агенцијата (Безистен) во 04.30. Заминување за Солун. По пристигнувањето во Солун слободно време за шопинг и разглед до 13.00 часот. Заминување за посета на шопинг центарот КОСМОС, IKEA, ЏАМБО. Во 17.00 часот поаѓање кон Битола. Патување со попатни одмори. Пристигнување во Битола во вечерните часови.   ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ: 599,оо ден.   Во цената на аранжманот Е вклучено: Автобуски превоз на дадената релација Посета на шопинг центрите…
You don't have permission to register