СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Лаки Хотел и Спа

Лаки Хотел и Спа

35евра по лице

Лаки Хотел и Спа е микс на Западната и Источната хотелска култура и етика, ја спојува безвремената елеганција, комфор, луксуз, дизајниран простор и незаменлив поглед кон Охридското езеро и планинските пејсажи.


РЕЗЕРВИРАЈ
ИНДИВИДУАЛНИ ГОСТИ
  Тип на соба Ноќевање со појадок Полу пансион Полн пансион
Стандард еднокреветна соба (по лице)   45 евра   55 евра   65 евра
Стандард двокреветна соба (по лице)   35 евра   45 евра   55 евра
Апартман            (за 4 лица)   150 евра   160 евра   170 евра
  Понуда за летен престој
  •  5 дена ( 4 ноќи) BB  = 120 по лице во двокреветна соба
  • 8 дена ( 7 ноќи) BB = 196 euro по лице во двокреветна соба
  • *еднокреветна соба + 30 %
 
error: Content is protected !!