СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Хотел Блу Марин

Хотел Блу Марин

26евра по лице

Хотелот Blue Marine се наоѓа на самиот брег на Јадранското море, на само 8км од центарот на Драч.

Сите соби се звучно изолирани, имаат мини бар, Wi-Fi, кабловска телевизија, гардероба и камен камин. Собите се со поглед на море. Секоја соба поседува приватна бања со када или туш кабина и фен.

Ресторанот Блерт се наоѓа на плажа, на околу 600 метри од хотелот. На располагање на гостите е 24-часовна рецепција, перење на алишта, менувачница, комплементарно паркирање и лифт.

Услуги на хотелот
Интернет пристап
Wi-Fi Бесплатен во целиот хотел

Услуги
Сеф
Места за јадење
Ресторан
Карактеристики на кујната
Електричен бокал
Карактеристики на собите
Климатизација, мини-бар
Уреди
Телевизор со рамен екран

error: Content is protected !!