СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Хотел Голд

Хотел Голд

31евра по лице

Хотелот Голд е сместен во Валона на само неколку чекори од плажа.

Хотелот нуди конкурентни цени, а цената по соба вклучува појадок.

Сите соби имаат балкон со поглед на море со две столчиња и маса каде што можете да седите и да уживате во спектакуларното зајдисонце или свежото ветре. Душекот, постелнината и поклопецот се со врвен квалитетен квалитет за да ви обезбедат удобен сон. Современи опремени бањи и еднократни лични додатоци. Бесплатен Интерен безжичен и обезбеден е LCD телевизор со премиум кабелски канали.


Услуги на хотелот:

 • 24- часовна рецепција
 • Складирање на багаж
 • Услуга за перење / чистење на суво
 • Такси услуга
 • Туристички информации
 • Безжичен Интернет
 • Услуга во соба
 • Фотокопирање
 • Телефон / факс
 • поштенска служба
 • Размена на девизи
 • Повеќејазичен персонал
Термин Тип на соба Ноќевања Услуга Цена
16.07-31.08 Twin/Double 7 BB  €   272.00
error: Content is protected !!