СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Хотел Гранд Блу Фафа

Хотел Гранд Блу Фафа

34евра по лице

Уживајте во магичен престој во овој  ексклузивен хотел, еден од најпрестижните во Албанија.

Хотелот Grand Blue Fafa се наоѓа веднаш пред албанската ривиера, на прекрасната долга плажа во Голем, Драч. Се наоѓа на само 20 минути од пристаништето Драч.

Grand Grand Fafa Resort е импресивен нов хотел со неверојатна архитектура изграден во прекрасно место на Голем, идеален за оние кои бараат крајно задоволство и уживање.

Хотелот нуди врвна гостопримливост за семејства и парови, луксузно сместување покрај Јадранското Море,  ресторани, барови и рекреативни објекти, обезбедувајќи широк спектар на услуги и удобности како за одмор така и за деловни потреби.

Услуги на хотелот
Интернет пристап
Бесплатен Wi-Fi во целиот хотел
Паркинг
Бесплатен паркинг
Спорт и забава
Фитнес центар, пинг-понг, јога час
Услуги
24-часовна рецепција, соба за багаж, услуга во соба, изнајмување автомобили, чистење на чевли, Happy hour
Места за јадење
Ресторан, бар во базен, спакувани ручеци
Опременост на кујните
Електричен котел, прибор за готвење / кујнски прибор
Деловни објекти
Објекти за состаноци
Детски објекти
Детски базен, тобогани во базен, детски клуб
Објекти за релаксација
Приватна плажа, сезонски отворен базен, пристап до плажа, чадори за плажа, лежалки, дневни забавни активности, масажа
Објекти за гости со посебни потреби
Соби/Објекти за инвалидност, пристап до инвалидска количка, бања за инвалиди
Карактеристики на собите
Климатизација, звучно изолирани соби, трпезариска маса
Уреди во соба
ТВ со рамен екран АМ / ФМ-часовник со аларм
Миленичиња
Дозволени се домашни миленици

Термин Тип на соба Ноќевања Услуга Цена
04.07-31.08 Twin/Double 7 ALL  €   399.00
error: Content is protected !!