СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Хотел Гранит

Хотел Гранит

27евра по лице

Хотел Гранит е лоциран на крајбрежјето на Охридското езеро, во месноста Св.Стефан, 5км од центарот на Охрид и 12км од аеродромот во Охрид Хотел Гранит е модерен хотел со четири ѕвезди. Располага со резиденција, ресторан, кафе-бар, големи тераси и сопствена песочна плажа.


ЛЕТО 2020
Цена    Двокреветна соба, цена по лице         Еднокреветна соба
Ноќевање со појадок € 27,5 € 38,5
Доплата за вечера € 7 € 7
ALL Inclusive   € 51   € 62
* Деца од 0-6 години, ГРАТИС  * Деца од 6-12 години, 50% од цената  * Доплата за Апартман 12€ по лице         
error: Content is protected !!