СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Хотел Гринт

Хотел Гринт

34евра по лице

Хотелот се наоѓа во Драч. На своите гости им нуди ресторан, приватна плажа и прекрасен поглед кон морето. Бесплатен интернет е достапен во целиот хотел. Хотелот има и сопствен паркинг.

Собите се климатизирани, имаат телевизор со рамен екран и балкон. Дополнително во собата има мал фрижидер, простор за јадење а купатилата имаат када или туш кабина.

Собите се звучно изолирани а некои имаат поглед на море. Секоја соба има софа на спуштање и хипоалергени перници.

24- часовна рецепција е достапна за гостите, заедничка тераса и градина. Останати улуги кои ги нуди хотелот е простор за складирање на багажот.

Гостите можат да користат и други активности кои ги нуди хотелот како што се велосипедизам, нуркање и риболов.

 

Термин Тип на соба Ноќевања Услуга Цена
04.07-31.08 Twin/Double 7 HB  €   329.00
04.07-31.08 Twin/Double 7 ALL  €   406.00
error: Content is protected !!