СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Хотел Евал 3+*

Хотел Евал 3+*

по лице

Хотелот е лоциран на 2.5 км од центарот на градот, а 60 м од плажа. Елегантно и стилски уреден со бесплатен Wi-Fi и приватен паркинг. Во ресторанот може да најдете локална или Италијанска храна. Во собите има клима уред, добро опремена кујна, кабелска ТВ, сопствен тоалет со туш-кабина. Повеќето балкони имаат поглед на море. Продавницата за намирници се наоѓа на 10 м од хотелот.

Н А С К О Р О!
error: Content is protected !!