СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Хотел Инекс Олгица

Хотел Инекс Олгица

52евра по лице

Хотел Инекс Олгица е уникатен хотел на Охридското крајбрежје со историја долга половина век.

Ни претставува чест и задоволство да Ви овозможиме повеќе и да ги надминеме Вашите очекувања.

Хотел Инекс Олгица е лоциран покрај самото Охридско Езеро на патот кон манастирот Св.Наум, на само 4км од Охрид и 12км од Охридскиот аеродром.

За секоја прилика… прослава, деловна средба, бизнис, коктел, семејна веселба, сметајте на беспрекорната услуга на целокупниот наш тим

,,Ја враќаме насмевката на Вашите лица,,


РЕЗЕРВИРАЈ
Цени  за индивидуални гости за 2020
Вид на соба BB
1/1 67 E
1/2 52 E
Јуниор  АПП 175 E
Де лукс АПП 241 E
 
   
Специјални цени за групи за 2020
Вид на соба BB
1/1 45
1/2 34
Јуниор  АПП 175 E
Де лукс АПП 241 E
 
Јуниор  АПП-(максимум 2 лица+дете до 6 години) Де лукс АПП-(максимум 2 лица+дете до 6 години)   *Цените во двокреветна соба се по лице на ден *Доплата за пансионски  оброк 10 Евра по лице-топло/ладно бифе *Специјални цени за групи се однесуваат на група од минимум 15 лица *Деца од 0 до 6 год без посебно легло-без надомест *Деца од 6 до 12 год со помошен лежај во иста соба со родител 50% попуст *Во цената е вклучено користење на спа центар(базен,теретана,сауна..)   Напомена: Сместување во соби при доаѓање по 14:00 часот Напуштање и одјавување до 10:00 часот
error: Content is protected !!