СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Хотел Леонардо

Хотел Леонардо

35евра по лице

Хотелот Леонардо е еден од најпознатите хотели во подрачјето на Драч. Хотелот поседува совршени услови за сместување на гости со капацитет од 300 лица како и висок стандард за туризам.

Растојание од море: 50 м

Капацитет: 107 соби во кои 14 апартмани со ТВ, телефон, мини бар, туш, балкони.

Ресторанот, го нуди најдоброто од италијанската кујна и секако најдоброто од албанската традиционална кујна. Вина: албански, италијански, француски, македонски, шпански.

Хотелот ви нуди 4 конференциски сали совршено дизајнирани за настани, промоции, семинари, прес-конференции, тренинзи и ресторан за јадење со капацитет од 100 до 200 луѓе 2 од 50 лица. Конференциска сала со модерна опрема.
Други услуги: Бар ресторан на тераса, поглед кон море, приватна плажа, паркинг, менувачница.

Термин Тип на соба Ноќевања Услуга Цена
04.07-31.08 Twin/Double 7 BB  €   249.00
04.07-31.08 Twin/Double 7 HB  €   319.00
04.07-31.09 Twin/Double 7 FB  €   379.00
04.07-31.10 Twin/Double 7 ALL  €   449.00
error: Content is protected !!