СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

ХОТЕЛ МАНАСТИР

ХОТЕЛ МАНАСТИР

19евра по лице

Хотел Манастир се наоѓа на излезот од Берово, на 5 км одалеченост од езерото. Хотелот располага со 30 соби, СПА содржини, две летни тераси, терен за тенис, терен за одбојка, фитнес сала, две комплетно опремени сали за состаноци, детско игралиште и секако надгледуван паркинг простор. Планинското опкружување, езерото, маркираните велосипедски и пешачки патеки, се најпогодното место за релаксирачки прошетки, за љубителите на планинарењето и mount-biking, како и за оние кои бараат авантури и предизвици.


РЕЗЕРВИРАЈ
ЦЕНИ
Еднокреветна Двокреветна Трокреветна
соба соба соба
1470 ден 1220 ден 1160 ден
Ноќевање со појадок/стандардно мени 24€ 20€ 19€
1900 ден 1650 ден 1590 ден
Полупансин / стандардно мени 31€ 27€ 26€
2270 ден 2020 ден 1960 ден
Полн пансион / стандардно мени 37€ 33€ 32€
*цените се од лице од ден, со вклучен ддв и туристичка такса и без вклучен пијалок за време на оброците
error: Content is protected !!