СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Хотел Национал Тетово

Хотел Национал Тетово

по лице

Сместен во Драч, хотелот Национал Тетово располага со ресторан, бесплатен приватен паркинг, бар и градина. Овој хотел со 3 звезди нуди 24-часовно услуга на рецепција како и услуга во соба. Хотелот располага со двокреветни, трокреветни и фамилијарни соби.

Во хотелот, секоја соба има балкон со поглед на градина. Во хотелот Национал Тетово секоја соба има клима уред и телевизор со рамен екран.

 

error: Content is protected !!