СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Хотел Регина Сити 4*

Хотел Регина Сити 4*

по лице

Хотел Регина Сити 4*, лоциран е во центарот на Валона, оддалечен на 50м од плажа, со спектакуларен поглед и пријателски расположен персонал, претставува идеално место за уживање и релаксирање.

Објектот располага со 66 соби од кои: 10 суити, 34 двокреветни, 18 трокреветни, 4 четворокреветни соби.

Собите се опремени со: работна маса, мал фрижидер, клима уред, фен, ТВ со рамен екран, апарат за кафе/чај…

Хотелот во својата содржина нуди: надворешен базен со поглед на море, приватна плажа о бесплатни чадори и лежалки, паркинг (бесплатно), рецепција, Wi-Fi (бесплатно)…


РЕЗЕРВИРАЈ
Н А С К О Р О!
error: Content is protected !!