СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Хотел Олимпија

Хотел Олимпија

24евра по лице

Туристичкиот комплекс – Хотел Олимпија се наоѓа во центарот на Радиме, на само 15 метри од плажа.

Хотелот располага со ресторан, бар, бесплатен Wi-Fi и бесплатен паркинг достапен за гостите на хотелот.

Соби во хотелот Олимпија располагаат со ТВ со рамен екран, клима уред и балкон. Секоја соба поседува приватно купатило со туш или када, тоалет и мијалник. Можете да уживате во поглед на море од сите соби.

Гостите можат да користат 24-часовна услуга од рецепција, заедничка тераса и шатл-служба која може да се организира со дополнителна доплата.

Хотелот е на 10 км од плоштадот за независност, додека градот Валона се наоѓа на 12 км. Замокот Валона може да се посети на оддалеченост од 12 км.

 

Термин Тип на соба Ноќевања Услуга Цена
01.08-31.08 Twin/Double 7 BB  €   233.00
01.08-31.08 TRPL 7 BB  €   190.00
01.08-31.08 QUAD 7 BB  €   169.00
error: Content is protected !!