СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Хотел Парк 3* – Будва

Ana Tours Bitola / Хотел Парк 3* – Будва

Хотел Парк 3* – Будва

по лице

HOTEL PARK 3* 

Сместен е во изобилство на зеленило кое на гостите им пружа мноштво Медитерански мириси како озон овозможувајќи им пријатна свежина во топлите летни денови. Закотвен на самиот морски брег, на неколку чекори од магичната Словенска плажа, на гостите им овозможува уживање во звуците од брановите и хотелското зеленило, како и прошетки низ уреденото шеталиште кое го поврзува Стариот град на Будва со Бечичи.

Лето 2021 Будва со 20% попуст за рани резервации

Локациja: На сама плажа

1
Цените се за термин : 8 дена / 7 ноќи - појадок и вечера Цените се дадени: по лице во евра (сопствен превоз)

Приземје Economy Room

Кат                поглед планина

Standard room
        Кат Поглед море Standard room
22.05-29.05.2021 168 189 210€
За резервации до 10.06 135 150€ 165€
29.05.05.06.2021 275 196 217
За резервации до 10.06 140 157€ 174€
05.06-12.06.2021 217 238 266
За резервации до 10.06 174 190€ 213€
12.06-19.06.2021 231 252 280
За резервации до 10.06 185 201€ 224€
19.06-26.06.2021 238 259 287
За резервации до 10.06               190 €         207€ 229€
26.06-03.07.2021 259 280 308
За резервации до 10.06 207 224€ 246€
03.07-10.07.2021 280 301 329
За резервации до 10.06 224 240€ 263€
10.07-17.07.2021 287 308 336
За резервации до 10.06 229 246€ 269€
17.07-24.07.2021 301 322 357
За резервации до 10.06 240 257€ 285€
24.07-31.07.2021 301 322 357
За резервации до 10.06 240 257€ 285€
31.07-07.08.2021 301 322 357
За резервации до 10.06 240 257€ 285€
07.08-14.08.2021 301 322 357
За резервации до 10.06 240 257 285€
14.08-21.08.2021 301 322 357
За резервации до 10.06 240 257 285€
21.08-28.08.2021 301 322 357
За резервации до 10.06 240€ 257€ 285€
28.08-04.09.2021 287 308 336
За резервации до 10.06 229€ 246€ 269€
04.09-11.09.2021 231 252 280
За резервации до 10.06 185€ 201€ 224€
11.09-18.09.2021 231 252 280
За резервации до 10.06 185€ 201€ 224€
18.09-25.09.2021 196 217 238
За резервации до 10.06 157€ 174€ 190€
25.09-02.10.2021 196 217 238
За резервации до 10.06 157€ 174€ 190€
02.10-09.10.2021 175 196 217
За резервации до 10.06 140€ 157€ 174€
09.10-16.10.2021 161 182 203
За резервации до 10.06 129€ 146€ 163
2
Опис  на аранжман: Цените се однесуваат по лице за 7 ноќевња со појадок и вечера (без превоз) Цените се изразени во евра и се пресметуваат во денарска противредност по курс  1еур = 62 денари Во цената е вклучен појадок и вечера кој се служат во ресторан на шведска маса Хотелот се наоѓа на сама плажа   Информации за собите: Стандардните соби поседуваат: Поглед на планина / Поглед на море, Балкон, Клима, Фрижидер, ТВ, Сателитска телевизија, WI-FI и можност за бебешко креветче   Напомена :  Ценовникот во жолтата колона е со пресметан попуст и важи за резервации до 10.06.2021 Ценовникот во белитите колони е со редовни цени и без пресметан попуст За отказ на резервации во (рана уплата со попуст за резервации до 10.06) не се враќа уплатениот аванс од 30% според цената одбрана од програмата
error: Content is protected !!