СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Хотел Сенди Бич

Хотел Сенди Бич

47евра по лице

Хотелот Sandy Beach Resort нуди нова перспектива и различно разбирање за модерното гостопримство.

Луксузно дизајниран хотел со извондреден конфор и исклучителен квалитет на услуги. Удобноста и мирот на гостите се прв приоритет на хотелот, изграден со различен архитектонски дизајн кој ќе создаде незаборавни моменти доколку одлучите да го поминете вашиот одмор во овој хотел.

Сенди Бич Ресорт се наоѓа на површина од 4000 кв.м., со вкупно 79 соби, стандардни, супериорни, луксузни, поврзани соби и апартмани.

Секоја соба е климатизирана со кабловка телевизија и телевизор со рамен екдран. Некои соби поседуваат и дневна соба. Собите имаат поглед кон морето или кон базенот. Во секоја соба има приватна бања со када или туш кабина. Бесплатни крпи и папучи се вклучени во цената.

Хотелот располага со 2 базени со лежалки и чадори, поставени на само неколку чекори од плажата во Голем, во Драч. Бесплатен WiFi е достапен во целиот хотел како и бесплатен паркинг за гостите.

Дополнително хотелот нуди бар покрај базен, 24- часовна рецепција, ресторан со локални и интернационални јадења како и детско игралиште.

 

Термин Тип на соба Ноќевања Услуга Цена
04.07-31.08 Twin/Double 7 ALL  €   406.00
error: Content is protected !!