СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Хотел Тино Свети Стефан 4* – дочек на Нова Година

Хотел Тино Свети Стефан 4* – дочек на Нова Година

109евра по лице

ОПИС:
Локација: Се наоѓа на 4 км од  градот Охрид, а аеродромот се наоѓа на 12км.

Сместен во населбата Свети Стефан на брегот на Охридското Езеро, хотелот Тино е идеален хотел за викенд или за подолг одмор.

Хотелот нуди бесплатен wi-fi, бесплатна климатизација, 24 часовна рецепција, велнес центар и ресторан, бесплатен паркинг за гостите (со претходна резервација), конференциска сала.
Хотелот располага и со внатрешен базен, надворешен базен за ваша релаксација. Уживајте во прекрасниот вкусен појадок, а за вечера може да се ужива во ресторанот во куќата.

Велнес областа на хотелот се состои од затворен и отворен базен, сауна, амам и фитнес центар. Доколку сте љубител на масажа можите да ја добиете со доплата и претходна резервација.

Сместување:
Хотелот  располага со двокреветни и трокреветни соби како и  апартмани со балкон и поглед кон езеро. Секоја соба е комфорна и удобна со сите потреби за одличен викенд одмор.

 

 

 

1

НАПИШИ КОМЕНТАР

Accomodation
Destination
Meals
Overall
Transport
Value For Money

Понуда за дочек на Нова 2021 Година

  3 дена - 109 евра   4 дена - 129 евра   5 дена - 149 евра   Цената е по лице за полупансион во цената е вклучено користење на Спа центар, џакузи, сауна, парна бања, Wi-Fi и бесплатен паркинг
error: Content is protected !!