СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Хотел Јонуфра

Хотел Јонуфра

17евра по лице

Хотел Јонуфра е вистинското место за секој турист, двојка и семејство од целиот свет кои сакаат да поминат незаборавен одмор во градот Валона.

Jonufra е вистинското место и за секоја група посетители бидејќи нуди удобно сместување, бесплатен паркинг за гостите на хотелот со максимална безбедност и видео надзор.


Соби и апартмани

Собите и апартманите се распоредени на три спрата. Некои имаат поглед на море а други имаат планински поглед.

Опременост на собите:

  • Wireless InternetИнтернет
  • TVTV
  • Air ConditionedКлима
  • FonФен
  • Clothes HangerГардеробер
  • Free BeachСопствена плажа
  • Free ParkingБесплатен паркинг
  • FreezerФрижидер
  • KitchenКујна
  • SafeСеф

 

Термин Тип на соба Ноќевања Услуга Цена
16.07-20.08 Twin/Double 7 RO  €   190.00
21.08-31.08 Twin/Double 7 RO  €   156.00
16.07-20.08 Twin/Double 7 BB  €   216.00
21.08-31.08 Twin/Double 7 BB  €   190.00
error: Content is protected !!