СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Хотел Sunrays 3*

Хотел Sunrays 3*

по лице

Сместен во Саранда, на помалку од 1 км од плажата Санта Каранта, хотелот Sunrays нуди голем број удобности, ресторан, бар, градина и бесплатен WiFi. Хотелот има и фамилијарни соби.

 

1
Н А С К О Р О!
error: Content is protected !!