СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Belvedere Holiday Club

Belvedere Holiday Club

33евра по лице

Белведере холидеј клуб се состои од 3 згради, опкружени со зеленило и прекрасни внатрешни дворови. Се наоѓа веднаш до новиот Трговски центар во Банско. За време на зимската сезона, се обезбедува бесплатна услуга за шатл до и од Гондолата.

Белведере холидеј клуб е на само неколку чекори од ски-лифтот. Тој нуди отворен базен со детски оддел и топла када – бесплатна за гостите. Затворен базен за деца, интернет и паркинг.

Сите апартмани во Белведере поседуваат балкон со планински поглед, купатило, кујна, трпезарија и кабловска телевизија.

Спортските објекти вклучуваат игралиште за фудбал на отворено и мало, кошаркарско игралиште,  бесплатно на гостите на Белведере. Фитнес центар е достапен без надомест (сауна, инфра-црвена сауна, парна бања и затворена топла када). Солариум и услуги за масажа се со дополнителен надомест.

HB од 33 евра по лице
 • Дестинација
 • Вклучено
  Belvedere Holiday Club
 • ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
 • ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД
 
 • -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.10.2019, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 03.11.2019
 • -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НАПРАВЕНИ ДО 30.11.2019, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 03.12.2019
 
 • ПРОМОЦИИ 6=5 ЗА ПЕРИОД ДО 25.12.2019 И ОД 03.01.2020
   
Тип на сместување 26.12.2019 - 02.01.2020 HB 03.01.2020 - 08.03.2020 HB 19.12.2019 - 25.12.2019   09.03.2020 - 01.04.2020  HB
Едноспален Апартман                   (2 возрасни) 132.00 € 92.00 € 66.00 €
Двоспален Апартман (2 возрасни) 212.00 € 162.00 € 107.00 €
Деца од 6 - 11.99 г.  на додатно легло 13.50 € 13.50 € 12.50 €
Возрасен на додатно легло 25.50 € 25.50 € 23.50 €
   
 • Во цената е вклучено:
 • Користење на базенот, финска сауна, InfraRed сауна,парна бања, џакузи, детско катче, остава за ски опема, превоз до гондолата, интернет.
 • Новогодишна вечера – Незадолжителна – Возрасен – 70еур, дете од 2-5,99год – 15еур, Дете од 6-11,99год – 35еур
 • Попустите и Промоциите можат да се комбинираат.
 • За резервациите направени за Новогодишниот период треба да бидат целосно исплатени до 10.12.2019.
 • Бебешко креветче – бесплатно и на барање
 
 • -Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур
 • -Дете од 0-1,99год – не плаќа такси
 
 • ОСТАНАТИ УСЛОВИ: Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
error: Content is protected !!