СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Хотел Маива

Хотел Маива

31евра по лице

Хотел Маива, категоризиран како Хотел со 4 ѕвезди, е нов објект, кој се наоѓа во туристичката населба Св. Стефан и е на само 50 метри од езерската шир и 150 метри од Хотел Климетица . Претставува објект со современ ентриер – Ви нуди комфор, удобност – прекрасно место за одмор и релаксација, како и споделување пријатни мигови.


Хотел Маива располага со 30 луксузни студија, опремени со француски лежај и гарнитура за дневен престој, со плазма и сателитска ТВ, мини бар и тераса со поглед на езеро.


РЕЗЕРВИРАЈ

Јули / Август / Септември 2020

5 дневен аранжман (5 HB) =  9500 денари

7 дневен аранжман (7 HB) = 12600 денари

 
  • Цените се по лице во двокреветна соба со вклучен доручек и вечера (шведска маса)
  • За сместување во еднокреветна соба доплата + 30%
  • Деца до 6 години се гратис
  • Деца од 7-12 години плаќаат 50% од цената
  • Во цената вклучено е користење на СПА центар
error: Content is protected !!