СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Ice Angels

Ice Angels

52евра по лице

Сместен точно помеѓу ски лифтовите, хотелот „Ice Angels“ има извонредна локација. Тој нуди соби со камин, поглед на падините и бесплатен Wi-Fi.

Собите во хотелот Ice Angels се удобни и пространи, со простор за седење и работна маса. Опремени се со ТВ и телефон. Хотелот располага и со ски училиште, соба за игри за деца, ресторан и ноќен клуб.

Исто така има и спа центар кој нуди третмани со ароматерапија и затворен базен.

HB од 52 евра по лице
  • ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
  • ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД
 
  • -15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО ИСПЛАТЕНИ ДО 31.10.2019
  • -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО ИСПЛАТЕНИ ДО 30.11.2019
 
  • ПРОМОЦИИ 7=6 СЕ ВАЖЕЧКИ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 03.01-09.02.2020 И ПОСЛЕ 17.02.2020, ИСТИТЕ СЕ БУКИРААТ ПО 30.11.2019
   
ICE ANGELS 4* 28.12-03.01.2020 21.12-27.12.2019 15.02-22.02.2020 04.01-14.02.2020 23.02-31.03.2020
STANDART / ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
1 Возрасно лице 116.6 104.5 72.6
1 Возр+1Дете(2-11.99) 140.25 124.355 87.89
1Возр+2Деца(2-11.99) 181.5 160.93 113.74
2 Возрасни лица 165 146.3 103.4
2Возр+1Дете(2-11.99) 206.25 182.875 129.25
3 Возрасни лица 231 204.82 144.76
STUDIO / ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
1 Возр+1Дете(2-11.99) 193.6 172.7 136.4
1Возр+2Деца(2-11.99) 201.3 180.4 144.1
2 Возрасни лица 193.6 172.7 136.4
2Возр+1Дете(2-11.99) 201.3 180.4 144.1
2Взр+2Деца(2-11.99) 209 188.1 151.8
3 Возрасни лица 209 188.1 151.8
3Возр+1Дете(2-11.99) 216.7 195.8 159.5
4 Возрасни лица 224.4 203.5 167.2
STUDIO DELUXE / ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
1 Возрасно лице 206.8 184.8 149.6
1 Возр+1Дете(2-11.99) 206.8 184.8 149.6
1Возр+2Деца(2-11.99) 214.5 192.5 157.3
2 Возрасни лица 206.8 184.8 149.6
2Возр+1Дете(2-11.99) 214.5 192.5 157.3
3 Возрасни лица 222.2 200.2 165
TWO BEDROOMS APARTMENT / ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
2Возр+2Деца(2-11.99) 254.1 231 204.6
2Возр+3Деца(2-11.99) 261.8 238.7 212.3
3 Возрасни лица 254.1 231 204.6
3Возр+1Дете(2-11.99) 254.1 231 204.6
3Возр+2Деца(2-11.99) 261.8 238.7 212.3
4Возрасни лица 254.1 231 204.6
4Возр+1Дете(2-11.99) 261.8 238.7 212.3
5Возрасни лица 269.5 246.4 220
TWO BEDROOMS DELUXE / HB
2Возр+2Деца(2-11.99) 266.2 242 216.7
3 Возрасни лица 266.2 242 216.7
3Возр+1Дете(2-11.99) 266.2 242 216.7
3Возр+2Деца(2-11.99) 273.9 249.7 224.4
4Возрасни лица 266.2 242 216.7
4Возр+1Дете(2-11.99) 273.9 249.7 224.4
5Возрасни лица 281.6 257.4 232.1
Release periods: 30 дена 15 дена 15 дена
Период на отказ на резервација до: 25 дена 10 дена 10 дена
Cancellation penalty: 100 % пенали 1 ноќевање 1 ноќевање
NO SHOW пенали: 100 % пенали 2 ноќевања 2 ноќевања
Минимум престој 4 ноќевања - -
  Во цените е вклучено: појадок и вечера, употреба на базен, паркинг и wi-fi.   Новогодишната и Божиќната вечера е задолжителна.   Доплати:
  • -Новогодишна вечера и Божиќна вечера: 65еур возрасен, 35еур дете од 7-11,99год.
  • -Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур
  • -Дете од 0-1,99год – не плаќа такси
  ОСТАНАТИ УСЛОВИ :
  • Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет
  • Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)