СЛЕДЕТЕ НЕ:

+389 47 203 580
Top
 

Ski Opening – Копаоник

Ski Opening – Копаоник

85евра 75евра по лице

Ski opening Kopaonik

 

Термин 04.12-06.12.2020

ЦЕНA ПО ЛИЦЕ: 85€    

 Промотивна цена до 23.11–  75€

  

 • Дестинација
 • Збирно место
  пред деловните простории на агенцијата
 • Тргнување
  04.12.2020
 • Враќање
  06.12.2020
1
04.12.2020 Скопје- Брзече- Копаоник
  Состанок на групата во 04:00 часот на Дрво Декор. Поаѓање кон Kопаоник, пристигнување во Брзече-Копаоник во утринските часови. Сместување во хотел. www.kopaapartmani.co.rs. Опционално заминување за ски центарот Копаоник. Индивидуални активности и разновидни забави до попладневните часови. Враќање во Хотел. Вечера. Ноќевање.
 
2
05.12.2020 Копаоник
  Појадок. Опцинално заминување во центарот на Копаоник, можност за уживање во неговите природни убавини, љубителите на белиот спорт ќе уживаат и ќе ги користат удобностите на скијачкиот центар. Слободно време за кафе и ручек во познатите ресторани и салаши. Враќање во хотел во попладневните часови. Вечера. Ноќевање.
 
3
06.12.2020 Копаоник-Скопје
  Појадок. По појадокот слободно време за индивидуални активности или опционално заминување кон скијачкиот центар. Во попладневните часови заминување за Македонија. Пристигнување во вечерните часови во Скопје.
 

TOUR LOCATION

Србија

НАПИШИ КОМЕНТАР

Accomodation
Destination
Meals
Overall
Transport
Value For Money

 • Пратител од агенција
 • Сместување на база 2 ПП (појадок и вечера)
 • Превоз на наведената релација Скопје-Брзече-Скопје
 • Задолжително патничко осигурување 5€
 • Превоз до ски центарот на Копаоник 3 дена- 10€
 • Туристичка такса – 1€ по ден
error: Content is protected !!